Vypínač Z-SWL230/SS
Neohodnoceno
Značka: Eaton
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
Kód: 276306
Vypínač Z-SWL230/SS
Neohodnoceno
Značka: Eaton
Skladem
Pomůžeme
Skladem
Jm. napětí LED: 230 V AC/DC
Řazení kontaktů: 2 zap
• Jmenovitý proud kontaktů 16 A, 250 V AC