Tlačítko Z-PUL230/SO
Neohodnoceno
Značka: Eaton
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
Kód: 276298
Tlačítko Z-PUL230/SO
Neohodnoceno
Značka: Eaton
Skladem
Pomůžeme
Skladem
Jm. napětí LED: 230 V AC/DC
Řazení kontaktů: 1zap + 1 vyp
• Jmenovitý proud kontaktů 16 A, 250 V AC