Instalační stykač Eaton Z-SCH230/40-22
Neohodnoceno
Značka: Eaton
Dostupnost Na dotaz
Kód: 248853
Neohodnoceno
Značka: Eaton
–5 %
Skladem
Pomůžeme
Skladem
ovl. napětí: 230V
Jm. proud: 40A
řaz. kontaktů: 2 zap + 2 vyp
Instalační stykače Z-SCH
• Použití pro spínání 1fázových nebo 3fázových
elektrických spotřebičů se jmenovitým proudem
až do 63 A AC. Vhodné pro montáž do rozváděčů
nebo rozvodnic.
• Napětí ovládací cívky 24 V, 230 V 50 Hz
• Jmenovitý proud kontaktů 25 až 63 A 250 V AC
pro AC-1
• Jmenovité napětí kontaktů 440 V; 50 Hz