Proudový chránič s jističem OEZ OLI 16B-1N-030AC
Neohodnoceno
Dostupnost Skladem 10 a více kusů
Můžeme doručit do:
Kód: 38273
Neohodnoceno
Skladem
Pomůžeme
Skladem
Proudový chránič v kombinaci s jističem slouží pro domovní, bytové a podobné elektrické rozvody do 40 A, 230 V a.c.
Kombinovaná funkce ochrany.
Reziduální proud : 30 mA
Typ reziduálního proudu: typ AC
Modulová šířka: 2 moduly
Počet fází: jednofázový
Jmenovitý proud: 16A